Nabízíme Vám privátní wellness a fitness. Wellness nabízí finskou saunu, infrasaunu a hydromasážní vanu. Wellness je určeno až pro 4 osoby.
Dopřejte svému tělo a mysli odpočinek, uvolnění a relaxaci.

ZDARMA WELLNESS na 60 minut při ubytování na 2 a více nocí. Platí pro nové rezervace v termínu: 1. 9. – 31. 12. 2021.

FITNESS

K dispozici je moderně vybavená posilovna se stroji značky Cybex, dále kardio zóna s běžícím pásem, spinningovým kolem a veslařským trenažerem. V posilovně naleznete další cvičební pomůcky jako např. bosu, stupínky pro step aerobic, posilovací gumy, gymnastické míče, obruče hula hoop, SM systém, žebřiny s posilovací hrazdou, pingpongový stůl a další.
Jednorázové vstupné je 70,- Kč/osoba.


 

WELLNESS

FINSKÁ SAUNA
Finská sauna uvolní unavené svaly, zlepšuje psychický stav a odstraňuje únavu a doslova rozpouští každodenní stres. Kůže se pročistí a zregeneruje.
Stěny a lavice jsou zhotoveny z cedrového dřeva. K ochlazení je k dispozici sprcha a v zimních měsících se lze ochladit venku nebo potřít sněhem.
V odpočívárně jsou k dispozici čtyři lehátka.

INFRASAUNA (infračervená prohřívací kabina)
Základem jsou luxusní infrazářiče s řadou příznivých účinků např. stimulují krevní oběh, snižují ztuhlost svalstva, šlach, snižují otoky, bolest, zastavují záněty, likvidují viry a bakterie. Díky vyřazování světla a tepla navíc poskytují účinnou psychickou relaxaci. Infrasauna pracuje s teplotou vzduchu v rozmezí 30 až 60 °C. Pobyt v infrasuně je vhodný i pro osoby, které nemají rády vysoké teploty. Délka pobytu se doporučuje mezi 15 až 40 minutami.

HYDROMASÁŽNÍ VANA
Dopřejte si v hydromasážní vaně pro dvě osoby relaxaci spojenou s regenerací svalů díky vodní a perličkové masáži. Příjemný pocit lze umocnit o přísady vyrobené z bylin a esenciálních olejů a o barevnou terapii.

 

 

CENÍK